Informācija par Cardio + Core Aerobics un Power & Mind

Bio Ritmi sports jaunumi - iepazīšanās cena- Cardio & Strenght

Informācija par Cardio + Core Aerobics

 

Tās plānotas ar vidējo intensitāti, kas virzītas svara zaudēšanai, spēcīga ķermeņa veidošanai, uzlabo kardiovaskulārās sistēmas darbību, aerobās slodzes izturību un nostiprina muskulatūru. Pirmajā nodarbības tiek veikti dažāda veida kardio vingrojumi, otra daļa ir vērsta uz korsetes daļas muskuļu nostiprināšanai un veidošanai. No citām nodarbībām cardio+core atšķiras ar to, ka tajā iekļautās kustības ir izteikti vienkāršas —lecieni, jumpin jack, puspietupieni, izklupieni, vingrojumi uz paklājiņa, bet galvenā treniņa iezīme, kas arī ir efektīvā taukus dedzinošā rezultāta pamatā ir vienmierīgi sadalīti dažāda tipa kardio vingrojumi.

 

Power & Mind

 

Šodien vairāk kā jebkad vēlamies rast mieru, meklējam iespējas mazināt stresu, relaksēties un paaugstināt savas fiziskās darbspējas. Power & Mind nodarbība ir ķermeņa un prāta vienotība. Tieši līdzsvarotas ķermeņa un prāta darbības nodrošinās lielisku fizisko un emocionālo pašsajūtu. Nodarbības pirmajā daļā tiek veikti īpaši stiepšanās un elpošanas vingrinājumi, kuriem seko kardio vingrojumi intervālos, bet nodarbības otrā daļā seko vingrojumu komplekss, kas apvieno labāko no jogas, spēka treniņa, baleta , fizioterapijas un pilatēm , kas vienā reizē nodarbina vairākas mukuļu grupas , katram vingrojumam ir pieejamas vairāk variācijas, no vieglākās līdz grūtakai , tāpec nodarbība ir pielāgota visiem sagatavotības līmeņiem. Power & Mind nodarbība nodrošina efektīvu tauku „dedzināšana” un ir lielisks funkcionālais treniņš , kas ietvēr sevī vairākus elementus, kas balstās uz medicīniskajiem pētijumiem un pareizo elpošanas tehniku. Pats galvenais, nodarbība sniegs prieku un milzīgu gandarījumu, kā arī palīdzēs izsprast savu ķērmeņi un tā iespējas!

 

 

Veronika Pelna ir pabeigusi RSU , speciālitāte – Veselības sporta speaciālists.

 

Darba pieredze vairāk nekā 10 gadi. Ir sertificēta bodyART un DEEP WORK , kā arī Less Milss Body Pump trenere.Turpina tālāk izglītoties konvencēs un semināros.
Sports ir mana dzīve un nevaru sevi iedomāties nevingrojot, mīlu savu darbu! Mēģinu arī saviem klientiem palīdzēt iemīlēt vingrot, palīdzēt iemācīties sajust sevi, iemācīties pareizu tehniku un gūt prieku no nodarbībām!

 

Veronika Pelna