Body Art Strength

Bio Ritmi sports jaunumi grupu nodarbības

Body Art Strength

Roberta Štainbahera funkcionālo treniņu sistēmas bodyART® koncepcija ietver sevī daudzas, dažādas treniņu programmas jeb treniņu moduļus. Bez šīm dažādajām programmām bodyART vingrošanas sistēma nebūtu tik unikāla un holistiska jeb visaptveroša.
Holistiskā programma bodyART® STRENGTH ir balstīta uz 5 Ķīnas tradicionālās medicīnas elementiem. Cilvēks tiek trenēts kā vienots ķermeņa, prāta un dvēseles kopums. Visi vingrinājumi ir izveidoti, lai apvienotu spēku, lokanību un līdzsvaru. Tie pozitīvi ietekmē stabilitāti, koordināciju, pašsajūtu un stāju. Ar šo unikālo treniņu jūs varat pasargāt sevi no muguras sāpēm, palīdzēt tās novērst un samazināt stresu. Trenējoties regulāri, jūsu ķermenis kļūs atlētisks, un jūs jutīsieties spēcīgs un atkal atguvis dzīvesprieku/vitalitāti jūsu ikdienas dzīvē.

 

Tatjana Gorbatko – sertificēta B kategorijas aerobikas trenere.

Fitnesa jomā darbojas vairāk kā 25 gadus. Savas zināšanas apguvusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (bakalaura grāds). Pilates, Yoga, BodyArt, deepWORK un BAX sertificēta instruktore.
Regulāri mācās Roberta Stainbahera starptautiskajā bodyART skolā un piedalās kvalifikācijas celšanas kursos, semināros un konvencijās, papildinot savas zināšanas un pilnveidojot iemaņas.
Tatjana vēlētos veicināt cilvēkus dzīvot veselīgi! Dzīvot veselīgi caur kustību un sava ķermeņa apzināšanos.
Jo Kustība – ir veselība, veselība – ir dzīve!