Cardio & Strenght

Bio Ritmi sports jaunumi - iepazīšanās cena- Cardio & Strenght

Cardio & Strenght – vidējas intensitātes nodarbība, kas ietver cardio un spēka vingrojumus visām muskuļu grupām. Liela nozīme tiek pievērsta problēmzonām un dziļās muskulatūras attīstībai. Treniņš palīdz attīstīt spēku, lokanību, izturību, kā arī samazināt ķermeņa masu. Netiek izmantota sarežģīta horeogrāfija. Tiek izmantots papildus inventārs.

 

Egija Mame – absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, programmu Veselības sporta speciālists un ieguvusi B kategorijas trenera kvalifikāciju.

 

Pašlaik turpina paplašināt zināšanas un studē LSPA programmā “Fizioterapeits ar ievirzi sportā”. Savu profesionālo karjeru uzsākusi kā trenere sporta klubā “Atlētika”, vadījusi nodarbības arī citviet Jelgavā, tāpat arī turpina darboties sporta klubā “Gold Barbell”. Savlaik vairākus gadus nodarbojusies ar peldēšanu un dejošanu, pašlaik papildus nodarbībām apmeklē trenažieru zāli un skrien.

 

Egija Mame - Cardio & Strenght- absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, programmu Veselības sporta speciālists un ieguvusi B kategorijas trenera kvalifikāciju.