Shape & Burn (Vidējas līdz augstas intensitātes nodarbības)

Bio Ritmi sports jaunumi -Shape & Burn (Vidējas līdz augstas intensitātes nodarbības)-

Informācija par Shape & Burn (Vidējas līdz augstas intensitātes nodarbības)
Vidējas līdz augstas intensitātes nodarbība muskuļu nostiprināšanai un vielmaiņas aktivizēšanai. Spēka vingrinājumi veidos stingru un spēcīgu ķermeni un apvienojumā ar intensīviem kardio intervāliem uzlabos taukšūnu vielmaiņu, stimulēs asinsriti, limfriti un uzlabos šūnu metabolismu. Nodarbībā netiek izmantota sarežģīta horeogrāfija, izmanto gan inventāru, gan savu ķermeņa svaru. Nodarbība paredzēta cilvēkiem ar vidēju sagatavotības līmeni, kā arī vīriešiem un sievietēm.

 

Madara Rituma ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti studiju programmu Veselības Sporta speciālists ar kvalifikāciju fitnesa treneris.

Šobrīd turpina studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā. Regulāri piedalās starptautiskajās fitnesa konvencijās, apmeklē seminārus un meistarklases.

 

Madara Rituma ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti studiju programmu Veselības Sporta speciālists ar kvalifikāciju fitnesa treneris.  Šobrīd turpina studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā. Regulāri piedalās starptautiskajās fitnesa konvencijās, apmeklē seminārus un meistarklases.